ساعات کاری شرکت: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 18:00

سرور مجازی

سرورهای مجازی بصورت کاملا مستقل دارای منابعی از سرور می باشند که میتوانید از آنها بصورت کامل استفاده کنید.در سرور مجازی شما میتوانید هر نوع سیستم عاملی را داشته باشید و با توجه به سیستم عامل مدنظر، کانفیگ های دلخواه را انجام داده و خدمات خود را ارائه دهید.سایتهایی که نیازمند مقدار بالا و ثابتی از سی پی یو، رم، فضای ذخیره سازی و … می باشند و تعداد کاربران و بازدید های زیادی دارند، بهتر است جهت کیفیت خدمات دهی خود از سرور مجازی به جای هاست اشتراکی استفاده کنند.

europe

سرور مجازی اروپا

ارائه ی سرور مجازی از معتبرترین و برترین دیتاسنتر های اروپا با بهره گیری از سخت افزار های قدرتمند و مجازی سازهای KVM و VMware ESXi

شروع قیمت از 9,000 تومان

Iran

سرور مجازی ایران

ارائه ی سرور مجازی با منابع اختصاصی از معتبرترین و برترین دیتاسنتر های ایران با بهره گیری از سخت افزار های قدرتمند و مجازی سازهای KVM و VMware ESXi

شروع قیمت از 16,000 تومان

تضمین آپتایم +۹۹.۹٪

پشتیبانی ۲۴/۷/۳۶۵ کامل

قویترین تنظیمات امنیتی چند لایه

مدیریت شده و آماده تحویل

منابع اختصاصی

7 روز بازگشت وچه

سوالات متداول

نزدیک به 10 سال در زمینه میزبانی وب تجربه دارد و برای شما سرعت، امنیت و پشتیبانی را به ارمغان می آورد.

خیر، با اینکه امکانات کامل تری را شامل می شود شما میتوانید فقط از کنترل پنل دایرکت ادمین، پلسک یا… استفاده کنید و به راحتی مثل هاست، سایتتان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید و از منابع قدرتمندش به راحتی استفاده کنید.
بله، نصب ویندوز نیز رایگان بوده و میتوانید با ویندوز ۲۰۱۲ به همراه کنترل پنل رایگان SolidCP از سایت خود نیز میزبانی کنید. همینطور کنترل پنل پلسک نیز همراه با هزینه لایسنس می باشد.
شما می توانید از سرور مجازی برای امنیت بیشتر و سرعت بالاتر برای بارگذاری سایتهای خود و یا اجرای برنامه های کاربردی که نیاز به دسترسی بیشتر دارید استفاده کنید.
تنها تفاوت در محل نگه داری سرور می باشد. سعی داشته ایم که قدرت میزبانی شبکه و سخت افزار را در بالاترین سطح ممکن نگه داریم و اطمینان حاصل نماییم که کیفیت در هر دو محل میزبانی در بالاترین سطح می باشد.