ساعات کاری شرکت: شنبه تا پنج شنبه 8:00 - 18:00

میزبانی وب

از بین 4 هاست بهینه شده در دیتاسنتر های معتبر انتخاب و با خیالی راحت خرید کنید. با ارائه هاست های گوناگون با قیمت های متنوع پاسخگو نیاز شما هستیم؛ اگر تازه کار هستید و پا به دنیای حرفه ای ها گذاشته اید و یا درصورتیکه برنامه نویس مجرب هستید، اگر بلاگ شخصی و یا وب سایت شرکتی بزرگ دارید، هاست مورد نیازتان را ارائه داده و در تمامی مراحل پیشرفتتان صمیمانه همراه شما هستیم. تمامی هاست‌ها به صورت 7/24 توسط متخصصین پشتیبانی می شوند تا همیشه شاهد عملکرد خیره کننده هاستتان باشید.

هاست لینوکس

هاست لینوکس

هاست لینوکس با قیمت و امکانات حرفه ای در کشور آلمان با هارد های NVMe و وب سرور لایت اسپید – Litespeed همراه cPanel مناسب وب سایت هایی که با PHP/MySQL  طراحی شده اند.

شروع قیمت از 9,000 تومان

win

هاست ویندوز

هاست ویندوز با قیمت و امکانات حرفه ای در کشور آلمان با هارد های NVMe و وب سرور iis Windows Server، .NetFramework همراه Plesk مناسب وب سایت هایی که با ASP.Net طراحی شده اند.

شروع قیمت از 16,000 تومان

تضمین آپتایم +۹۹.۹٪

پشتیبانی ۲۴/۷/۳۶۵ کامل

قویترین تنظیمات امنیتی چند لایه

مدیریت شده و آماده تحویل

سادگی و بهبود کارایی با cPanel

7 روز بازگشت وچه

سوالات متداول

نزدیک به 10 سال در زمینه میزبانی وب تجربه دارد و برای شما سرعت، امنیت و پشتیبانی را به ارمغان می آورد.

همواره سعی کرده ایم رضایت شما را در اولویت قرار دهیم، مطمئنا یکی از موارد موثر در انتخاب شما، سرعت و امنیت هاست می باشد. همچنین در یاس دیتا از سایت ها به صورت هفتگی بکاپ گرفته میشود و تضمین آپتایم +۹۹.۹% به مشتریان داده میشود.

در حال حاضر فقط کنترل پنل CPANEL ارائه میشود.